2013 Çivili Aksesuarlar

Yazar: sanalzade Tarih: 8 Şubat 2013

Çivili ve zımbalı aksesuarlar artık sınır tanımıyor. Nereye göz atsak bu küçük metal parçalar ile süslenmiş kıyafet ve aksesuarlar çıka geliyor. Hazır giyim sektörünü hareketlendiren bu trend, çok renkli görüntülere sahne olduğu gibi sıra dışı, bir hayli ilginç görüntülere de sahne oluyor.

2013 Çivili ve Zımbalı Aksesuarlar

Bazen bir bakıyorsunuz kıyafetlerin yaka kenarlarında yer alırken, tekrar göz attığınızda tak takıştır bayan aksesuarlarında görüyorsunuz. Çantalardan tutun, ayakkabılara kadar bu trendi hemen her yerde, sokak modasında, günlük kıyafetlerde yada kırmızı halılarda mutlaka görüyorsunuz. İşin içine birde maharetli eller girince göz kamaştıran şık parçalar ortaya çıkmıyor değil hani. Bu çivi ve zımba detaylarının yer aldığı kıyafet kombinleri bir hayli de dikkat çekebiliyor.

Tabi bununla da kalmıyor, bazende sıra dışı tasarımlarda göz önüne ilişmiyor değil. Ojeli tırnaklarda, saatlerde hatta saç bantlarında bile görebiliyorsunuz. Ne kadar abartılmalı bilemiyoruz ama, şık kombinleri ortaya çıkardığı için hoşumuza gitmiyor da değil..

İşte çivi ve zımbalar ile süslenen aksesuarlar, kıyafetler ve sıra dışı parçalar…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar