2013 Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Şubat 2013

Dikkat çeken modern tasarımları ile moda dünyasının nabzını tutan Cengiz Abazoğlu, mükemmel ötesi abiye elbise modelleri ile bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Şıklık ve mükemmelliğin bir arada buluştuğu moda koleksiyonlarında zarif kıyafetler detayları ile göz dolduruyor.

Cengiz Abazoğlu Abiye Modelleri

Usta modacı Abazoğlu, modern ve asimetrik çizgilere yer yerdiği koleksiyonlarında göz kamaştıran abiye elbise modelleri ile her daim farkını ortaya koyuyor. Özel gün, davet ve gecelerde, kırmızı halılarda, defilelerde feminen ve bir o kadar da ağırbaşlı tasarımları ile göz kamaştırıyor. Çağdaş çizgisi ile birbirinden özel kıyafetleri tasarlayan dünyaca ünlü modacının abiye modellerinden bir kaçını sizler için derledik.

Cengiz Abazoğlu Abiye Modellerine göz atmak için hemen aşağıda yer alan fotoğraflardan herhangi birini tıklayarak foto galeri sayfalarımızda gezinebilirsiniz. Cengiz Abazoğlu hakkında güncel haber ve duyurular, yeni sezon moda koleksiyonları, satış noktaları ve diğer detaylar için cengizabazoglu.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar