2013 Çanta Trendleri

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Ocak 2013

Kadınların üzerinde hassasiyetle durdukları aksesuarlardan biride hiç şüphesiz çantalar, Peki, 2013 yılında hangi çanta modelleri ile ön planda? Kısaca çanta trendleri neler? sizin için inceledik. Bu yıl nasıl bir çanta satın almalıyım diyorsanız eğer, ünlü markaların defilelerinde yer alan sezon trendlerine mutlaka göz atmanızda fayda var.

2013′ün Çanta Trendleri

Yeni sezonda uzun ve kısa tüylü çantaları defilelerde sıkça görüyoruz, bir çok ünlü markanın yeni sezon koleksiyonlarında satışa çıkan farklı renk ve desenlerde kürk çantaları görmekte mümkün. Fazla abartıya çakmadan bu yıl tüylü çantalardan bir adet satın almayı düşünebilirsiniz.

En Moda Çantalar 2013 Trendleri

Deri çantalar yine her yıl olduğu gibi 2013 yılında da trendler arasında, ayrıca deri detaylarının yer aldığı kıyafet ve diğer aksesuarlarda öne çıkanlardan. Kısaca deri 2013′ün her alanında ön planda olacak deri modası başlığı altında bu konulardan, deriye olan talepleri bir önceki yazılarımızda dile getirmiştik.

Büyük model çantaları özellikle dile getirmek istiyoruz. Hemen her yerde sokak modasında, kıyafet kombinlerinde büyük boy çantalar zirvede. Geometrik desenlerde, mini taşlı, boncuklu el ve omuz çantaları, zincirli ve kutu çantalar da 2013′ün trendleri arasında.

İnce uzun portföy çantalar, sanırım zımbalı çantalardan bahsetmenize gerek yok, çünkü onlar her yerde. Her aksesuarda, her kıyafette…

İşte 2013 yılının en trend çanta modelleri…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar