2013 Çan Etek Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Ağustos 2013

Kadınları kadınsı gösteren giydikleri elbise ve eteklerdir. Her ne kadar pantolon modası çok yaygın olsa da eteklerin kadın hayatında yeri oldukça farklıdır. Etek modelleri oldukça farklı olmakla birlikte çan etek modelleri diğerlerine nazaran bazı kadınların daha çok ilgisini çekmekte ve onlara hitap edebilmektedir.

Çan Etek Modelleri

Özellikle 2013 yılı değerlendirildiğinde çan etek modellerinin oldukça popüler olduğu söylenebilir. BU model etekler gece de gündüz de giyilebilir. Bu noktada önemli olan üzerine giyilecek bluz ya da tişörtün ne derece uyumlu olduğudur. Günlük giyebileceğiniz bu etekler şık bir bluz ile kombine edildiğinde geceye de uyabilir.

Aynı zamanda çan etek modellerini gömleklerle de değerlendirmek mümkündür. Gömlekler spor görüntü verebileceği gibi klasik görüntü de verebilir. Yani triko bir gömlek ya da şifon bir gömlekle çan etek modelleri arasında dilediğinizi seçebilir ve ortaya gerçekten de harika bir gece kıyafeti kombini çıkarabilirsiniz. Bunun yanında spor bir gömlek ve keten bir çan etek ile spor ve şık bir kombin oluşturmak da sizin elinizdedir.

Çan Etek Modelleri ve Kombinleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar