2013 Anuschka Çanta Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Ocak 2013

Anuschka Çantaları ile Japon Modasını Keşfedin!

Çanta modasında kuşkusuz farklı bir yere sahip olan Anuschka, 2013 modelleriyle de bayanların ilgi odağı olacağının sinyallerini veriyor. Ünlü marka tasarladığı çantalarda Japon stillinin izlerini fazlasıyla hissettirerek bayanlara farklı bir tarz sunuyor.

Anuschka, bu yıla ait çantalarını kendine özgü tarzı ile tasarlayarak çanta modasını farklı bir noktaya getiriyor. Ünlü markanın çantalarının hâkim rengi toprak tonlarıdır. Toprak tonlarının doğal duruşu ile söz konusu ünlü marka otantik bir tarz yakalamıştır. Anuschka çantalarında desen olarak ise Uzak Doğu, özellikle de Japon kültürüne ait çeşitli öğeleri kullanmaktadır. Söz konusu desenler ile muhteşem bir görüntü sunan ünlü marka, hem desen özellikleri hem de renk tonları ile bayanlara büyük bir farklılık sunmaktadır.

Modaya yön veren bu markanın çantalarının diğer bir özelliği ise toprak tonları ile daha dikkat çeken mavi, mor, kırmızı, yeşil gibi baskınlık derecesi yüksek renkleri uyumlu bir şekilde birleştirmesidir. Anuschka, bu 2013 modellerinde el ve omuz kullanımlı çantalar yer almaktadır. Kendilerine otantik, farklı bir tarz edinmek isteyen bayanlar Anuschka çanta modelleri ile amaçlarına ulaşabilirler.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar