2013 Abiye Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Ocak 2013

2013 Yılına Damgasını Vuracak Abiye Modelleriyle Şık Bir Görünüm Kazanın!

2013 yılı tüm güzellikleri ile hayatımıza girdi. Yıl içerisinde belki şimdiden planlanan bir çok davet ve özel gün bizleri bekliyor.

En Moda, 2013 Abiye Modelleri

Düğün, nişan, organizasyon etkinlik ve davet gibi bir çok mutlu anların paylaşıldığı ortamlarda en şık bayanların arasında olmak istemek en doğal hakkınız. Abiye kıyafetler bu yıl geçtiğimiz yıllara göre çok daha iddialı tasarımlarla sizleri bekliyor.

Abi elbiseler de, sırtı açık modeller 2013 yılına damgasını vuracak. Bu yıl ön göğüs dekoltesini de yoğun bir şekilde görmeniz mümkün. Uzun modeller tercihiniz olacaksa vücudunuzu baştan aşağıya kadar saran ve sizi deniz kızı kıvamına dönüştüren tasarımlar sizleri bekliyor. Renk trendlerine bakıldığında ise turkuaz, kırmızı, lila, yeşil, mor gibi canlı renkler güzelliğinize değer katacak tarzda. Kapalı ve karamsar renklerin 2013 yılı içinde yeri olmayacak denebilir. Çapraz modellerdeki elbiseler de sevenler için tekrar hayat buluyor. Tek omuz ve dar kesimli abiye kıyafetlerin içinde kendinizi prenses gibi hissetmeniz kaçınılmaz olacak.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar