2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Mayıs 2012

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bu yıl her zaman ki gibi yine topuklu ayakkabılar gündeme oturacak. Bu sene topuklu ayakkabıların renkleri oldukça pastel ve açık renklerdir. Özellikle topuk ve taban kısımları oldukça yüksek olduğu gibi yürüme gibi sıkıntıları da az olacaktır.

Bugünler de bir çok bayanda, biraz önce bahsettiğimiz tarzda uzun topuk ve tabanlıklı olan topuklu ayakkabıları görmüşsünüzdür. Ayrıca Avrupa’dan gelen renk dalgası da ülkemizde de geçerli bulunmuş, bayanların soft renkler kullandığı ve ayakkabıları ise tam tersi açık ve pastel renkli topuklu ayakkabılar giydiği görüşmüştür.

Yeni tarz topuklu ayakkabılar, her ne kadar çok büyük gibi görünse de yürümesi ve rahatlığı oldukça yüksektir. Çünkü topukların ve tabanların aynı olduğu için yürüme de herhangi bir şekilde sıkıntı olmamaktadır. Ayrıca topuklu ayakkabılarda kullanılan malzemelerin çok hafif olması sebebiyle, ayakkabılarınız hem şık hem de hafiftir.

2012 topuklu ayakkabı modelleri arasında bir çok çeşit bulunmaktadır. Bağcıklı, cırtcırtlı gibi bir çok şık modelleri bulabilir, kısa eteklerinizin altında çok şık turacak türden ayakkabılar bulunmaktadır.

2012 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

çanta

May 14, 2012

Teşekkürler, oldukça yararlı bir paylaşım, modayı yakından takip etmek isteyenler için özellikle…

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar