Barcelona‘da düzenlenen Mobil Dünya Kongresinde Dünyada en çok akıllı telefon satan firmalardan olan Samsung, Galaxy S II modeli ile en iyi akıllı telefon ödülünü aldı.

Galaxy S II, Samsung’un tüm cihazlardan daha hızlı bir şekilde, sadece 5 ay içinde 10 milyonu aşarak 10 aylık sürede 20 milyon adetlik bir satışa ulaştı.

10.1 inçlik Galaxy Note tabletve projektörlü telefon Galaxy Beam gibi dikkat çekici ürünlerini Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtan Samsung böylece kendi alanındaki en önemli iki ödüle birden sahip olmuş oldu.

Samsung Mobil iletişim bölümü başkanı JK Shin, ”Galaxy S II hız, ekran ve içeriği yepyeni bir düzeye taşıyarak akıllı telefonlar için yeni bir standart belirledi. Orijinal Galaxy S’in fenomen halini alan başarısının üzerine gelen bu ödül bizi onurlandırdı ve bu cihazın pazarın ve tüketicilerin mobil teknoloji deneyimlerini değiştirmesi bize gurur verdi” dedi.

Geçen yıl Apple 2011 Mobil Dünya Kongresi’nde zirveye çıkmıştı. bu yüzden Samsung bu yıl bu ödülü kazanarak eminiz ki mutlulukları biraz daha fazlalaşmıştır. Önümüzdeki yıl muhtemelen yeni Galaxy S III veya iPhone 5 birinci olacaktır. Apple’mı yoksa Samsung’mu kazanacak şimdiden merak ediyoruz.

Etiketler
Yorumlar

2 Yorum Yapılmış!

aLi

Mar 05, 2012

Samsung bu konuda kendini bayağı bir geliştirdi. Apple’a kafa tutuyor baksana :)

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar