2012 Hac Başvuruları ve Kura sonuçları

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Mart 2012

Hac Kura Sonuçları

Hac kura sonuçları, Hac Kayıtları ne zaman başlıyor,Hac Kayıtları 2012,Hac Konaklama Türleri,Hac Ücreti,Hac Kayıt Ücreti ne kadar.2012 Yılı Hac Ön Kayıt Müracaatları,2012 Yılı Hac Kayıtları,İşte Hac Kayıtları 2012 tüm detayları..

2012 yılında Hacca gitmek isteyen vatandaşlar için başvurular 27 Mart -12 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacak. 2011 yılında kur’aya katılanlar için Kayıt yenileme, ilk defa müracaat edecekler içinde ön kayıt yaptırma usulünün uygulanacak.

2012 Hac Başvuruları ve Kura sonuçları

Hac Müracaatları, İnternet hac kayıt girişi, hac kura sonuçları, hac durum sorgulama ve izlenecek tüm yollar için,  T.C Diyanet İşleri Başkanlığı, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünün hac.diyanet.gov.tr isimli web adresine girmeniz yeterlidir.

İlgili adresde 2012 Hac kayıtları, kura sorguları ve kafanıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

2 Yorum Yapılmış!

YUNUS ÖZEL

Mar 29, 2012

Bu siteyi düzenleyenler biliyorsa şu Hac Ön Kayıt Ücretlerinin hangi bankalara yatırılacağını görünür kılarlarsa makbule geçer. Yarım saattir pösteki sayıyorum, banka isimlerine ulaşamadım. Lütfen insanlara biraz kolaylık gösteriniz.

Cevapla

sanalzade

Mar 30, 2012

Merhaba, Sayın @YUNUS ÖZEL, 2012 Yılı Hac Ön Kayıt Ücretlerini…

Türkiye Halk Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, T.C. Ziraat Bankası, Al-Baraka Türk Katılım Bankası, Asya Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Akbank ‘a yatırabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntılı bilgi için http://hac.diyanet.gov.tr/index.htm bu adrese giriş yapabilirsiniz.

Hac İle İlgili Açıklamaları, Hac Kayıtlarında izlenecek yolları, ilgili banka adreslerini, broşür ve afişleri görüntüleyebilirsiniz.

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar