2012 Erkek Saç Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Mayıs 2012

2012 Erkek Saç Kesim Modelleri

Ülkemizde genel bir saç modeli olan, yanları al üstü kalsın modası artık bitti. Dünya çapında yayılan rahat modeller ve saç yapılarına göre yapılan modeller oldukça popüler. Çünkü insanlar artık rahat modelleri, rahat kıyafetleri seviyor.

Özellikle yazın gelmesiyle gece hayatında önemli bir görünüş yapan saçlar da en çok tercih edilen 2012 erkek saç modeli uzun saç modellerdir. Uzun modeller, biraz Japon modasını uyandırsa da erkeklerin çok tercih ettiği modellerdir.

Bu yaz, standart kalıplar yerine her erkek saç tarzına göre modeller uygulayacak. Çok kıvırcık olanlar genellikle bonus dediğimiz tarzlar, düz saçlar, subay tıraşı dediğimiz standartlarda olacak. Çünkü bu yaza rahatlık modası hakim. Gerek giyim kuşam, gerek tarzlar olsun rahat ve insanın vücut ve saç şekline göre modeller üst plana çıkacak.

Geçen yılın modası olan ve ülkemizde oldukça rağbet gören EMO tarzı saçlarını bu sene kullanmamanız tavsiye olur. Geçen sene oldukça kullanılan bu model bu sene oldukça demode olduğu gibi artık geçerliliğini de yitirmiştir.

Aşağıdaki resimler de bu yılın en çok kullanılacak erkek saç modelleri ve saç tipleri mevcuttur.

Erkek Saç Modelleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar