2012 Bellona Genç Odası Takımı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Mayıs 2012

Bellona Genç Odası Modelleri 2012

Çocuklarınızın odalarında güzel bir tasarım ve çocuk sınıfına uyacak, genç odası takımı almak istiyorsanız. Bu yılın modasına uygun genç odası takımları bakmanızda fayda var. Çünkü yeni takımlar, bir çok standardı yakalamış, belirli bir sağlamlık testinden geçmiş ve fiyat açısından oldukça uygun takımlardır.

Bugün sizlerle Bellona mobilya genç odası takımlarını inceleyeceğiz. Bu yıl Bellona mobilya, genç odalarında yenilikler yaparak, tek kişilik ve iki kişilik çocuklarında büyük yeniliğine giderek, tasarımlarını yenilediler. Özellikle takımların renklerini daha canlı ve çocukların ilgisini çekecek şekilde yeniden düzenlediler.

Genç odası takımlarında ayrıca çocukların ilgisini çekecek tasarımlar, transformers, spider man gibi orijinal lisanslı ürünler kullanarak çocukların odalarını eğlenceli hale getirmeye hedeflemişlerdir. Bu ürünler tamamen lisanslı olduğu gibi belirli kalite testlerinden geçtiği için hiçbir şekilde atma, ağaçlarında bozulma olmadığı gibi garanti kapmasındadır.

Tasarımların bir çoğu, oda da farklı kombinasyonlar yapılarak kullanılabilecek, birbirlerine herhangi bir şekilde uyumsuzluk yaratmayacak tipte tasarımlardır. Aşağıdaki yeni genç odası modelleri resimlerine bakabilir, yorumlarınızı yazarak bu modelleri değerlendirebilirsiniz.

2012 Bellona Genç Odası Modelleri

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

genç odaları

Haz 07, 2012

Genç odalarının hepsi bir birinden güzel…

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar