2012-2013 Mobilya Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Kasım 2012

Son zamanlarda yapılan televizyon programlarının etkisiyle artık kimse evdeki mobilyalarını atmaya kıyamıyor. 2012 mobilya modası sizi hatıralarınızdan ayırmamaya kararlı. Evin olmazsa olmazı mobilyalarda bu sene çok sevilen country tarzı yani İngiliz tarzı mobilyalar tercih edilirken, modern çizgilere sahip tasarım harikası ürünlerde 2012 mobilya modasında yer veriliyor.

2012 Mobilya Modası

Evlerde artık hem şık, hem de rahatlığı bir arada isteyenler için aradıklarını bulmak zor değil. Çağdaş çizgilere sahip mobilyalarda takım kaygısı taşımayan parçalar bir arada rahatlıkla kullanılabiliyor. TV ünitesi modelinin 80‘li yıllardan sonra daha modern çizgilerle sunulması vitrin ve konsol parçalarına olan ilginin azalmasına sebep oldu.

Mobilya Modası

Mobilya Modası

Salon takımı olarak satılan mobilyalar artık tarihe karışmayı beklerken, ayrı renklerde tasarlanan mobilyalara olan tercihinin oldukça rövanşta olduğunu söylemekte fayda var. Türk halkına özgü bazı alışkanlıkların temelde kalıp değişmediği ama değişmeye gönüllü ev sahipleri bu sene marangozların kapısını çalmaya başladılar.

Atmaya kıyamadıkları mobilyaları değerli zanaatkârların eline bırakanlar oldukça memnun kalıyor. Hem ev için değişen bir mobilya görmüş, hem de anılarından kurtulmamış oluyorlar. Daha çok beyaz ve tonların tercih edildiği mobilyalar görünüm açısından ferah ve aydınlık vermesiyle daha geniş alan hissi yaratıyor. Bu küçük evlerde yaşayanlar için öncelik tek tercih oluyor.

2012 mobilya modasındaki geri dönüşüm hali önümüzdeki senede anılarına kıyamayanlar ve bütçesini düşünenler tarafından daha çok tercih edileceğe benziyor.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar