2012-2013 Makyaj Modası

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Kasım 2012

2012-2013 sonbahar kış makyaj modasına, trendlerine göz atmaya ne dersiniz? sezonun en güzel makyaj modellerini sizler için bir araya getirdik. İlham alınabilecek örneklere buyrun hep birlikte yakından bakalım.

Makyaj Modası

Makyaj bir kadını daha güzel olmasını sağlayan önemli bir yöntemdir. Son 10 yıldır önemli değişimler yaşanan makyaj modasında tercih daha çok doğal görünüm elde etmek oluyor.

2012 yılında makyaj modasının geldiği nokta oldukça önemlidir. Önceleri bu konuda belli kalıplar vardı. Başka birinde güzel duran fondöten ve pudra sizin cilt tipinize uygun olmayabilir. Bu göz farı ve ruj içinde geçerlidir. Doğru makyaj yapmanın sırlarını bir makyözden yardım alarak ya da araştırıp okuyarak, modayı takip ederek öğrenebilirsiniz.

Sizlere bu konuda ilham verebilecek makyaj örneklerine foto galeriden göz atabilirsiniz…

Özellikle son yıllarda doğal bir görünüme kavuşmak isteyen akıllı bayanlar ve doğal ürünlerini tercih ediyor. Kullanacağınız ürünler yaşınıza cilt tipinize uyması gerekiyor. Esmer bir tene sahipsek aslında fazla malzemeye ihtiyacımız olmayabilir doğal fondötenli görüntünüzün üzerine parlak bir nemlendirici ile ince çizgili bir eye liner ve bir rujla harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çevrenizde sanki her an sahneye çıkacakmış gibi dolaşan genç kızlara rastlamışsınızdır. Kaynak saçlar, yoğun far altında kalmış gözler, koyu renk allık ve kırımız bir rujla ancak bir düğüne gidilebilir. Makyaj modasında en az malzemeyle en doğal görünüme ulaşmaya çalışılırken bu görünüm oldukça demode görülebilir.

Değişerek doğru yolunu bulmaya başlayan ve 2012 yılında önemli bir hale gelen makyaj modası ile kadınların görünümü değişti. Daha sonraki yıllarda bu değişim trend yaratacağa benziyor.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar