2012-2013 Kızıl Saç Renkleri ve Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Eylül 2012

Saç rengi konusunda kızıl saç tonlarını düşünen hanımlar için kızıl saç modelleri ve renklerini bir araya getirdik. Kızıl saç rengi kimlere yakışır, kızıl saç renkleri hangileridir, kızıl saç tonları kızıl saça makyaj ve daha fazlası yazımızın devamında…

Kızıl Saç Tonları ve Modelleri

Kızılın tonlarında saç renkleri çok dikkat çekicidir. Bunu hesaba katarak, saçlarınızı kızıla boyatmadan önce, insanların size dönüp bakabileceğini unutmayın. Bakışlardan rahatsız olmamak için kendinizden emin olmalısınız.

Kızıl saçlar genel anlamda her bayana yakışır ancak, tıpkı sarı saç renklerinde olduğu gibi, teninize uygun bir kızıl tonu belirlemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Bu kapsamda sizlere ilham verebilecek kızıl saç renklerine hemen aşağıda yer alan galerimizden göz atabilirsiniz. Size uyumlu olduğunu düşündüğünüz kızıl saç rengi ve modelinin link’ini bir kenara not ederek kuaförün yolunu tutabilirsiniz.

Kızıl Saç Renkleri ve Modelleri

Kızıl saç renklerini, saçları aşırı yıpranmış ve yoğun beyaz olan saçlara tavsiye edilmemektedir. Boya pigmentleri saç üzerinde tutunamayıp akmaya başlama gibi durumlar oluşabilir.

Ten rengine göre kızıl saç seçimi

Beyaz tenli bayanlar; Dalgalı, kısa, düz, uzun gibi saç farkları gözetmeksizin, beyaz bir tene sahip bütün kadınlar saçlarında istediği bir kızıl tonu tercih edebilirler.

Esmer tenli bayanlar; Viyole akaju kızıl kestane tonlarını gibi koyu tonları tercih edebilirler.

Buğday tenli bayanlar; Kızıl kahve tonlarını tercih edebilirler. Kızıl ışıltıların olduğu tonları seçebilirler.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar