2012-2013 Beyaz Kombinler Trendler

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Ekim 2012

Beyaz moda kombinleri ile karşınızdayız. İlham alınabilecek beyaz renk kıyafetleri sizler için bir araya getirdik. Saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz renkten kombin edilen elbise modellerine, trendlerine buyrun hep birlikte göz atalım.

Beyaz Kombin Trendi

Beyaz, asaleti, masumiyeti ve saflığı temsil eder. Aynı zamanda bütün renkler ile uyum sağladığı için her alanda tercih edilir. Gerek dekorasyon alanlarında gerek ise kıyafetlerde…

Beyaz renk elbise giyenler daha istikrarlı, güvenilir ve temiz olarak algılanır. Sözümüz meclisten dışarı tabi ki, diğer renklerin bir suçu yok :) genel anlamını dile getirmeye çalışıyoruz.

Ayrıca beyaz renk giysilerin, insanı daha genç gösterdiği dilden dile dolaşır. Bunu eklemiş olalım. Bu bakımdan fikir alabileceğiniz, esinlenebileceğiniz beyaz renk kıyafetlerin kombinlerini galelerimize ekledik.

2012-2013 sezonundan, modasından derlediğimiz dikkat çeken beyaz elbise kombinlerine, gömlekrine, pantolon ve aksesuarlara buyrun hep birlikte göz atalım. Hem yazlık hemde sonbahar kış sezonunda tercih edilebilecek giysileri özenle seçtik.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar